Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Jak vložím inzerát ?

Jak vložím inzerát ? Jak Inzerce-Bazar.cz funguje? Inzerce zdarma slouží k bezplatnému zprostředkování prodeje k tzv. inzerci zdarma. Rozhodnete se například prodat starou televizi, vložíte zdarma inzerát na Inzerce-Bazar.cz, ten se ihned začne zobrazovat ostatním návštěvníkům. Pokud je Váš inzerát zaujme, mohou se Vám ozvat přes kontaktní formulář (který je u inzerátu), tato odpověď Vám ihned dorazí emailem. Dále Vás, může zájemce kontaktovat přímo telefonicky nebo emailem. Jakmile televizi prodáte, inzerát zase smažete a ten se přestane zobrazovat.
sponzorované odkazy

Jak dlouho bude můj inzerát zveřejněn?
Inzeráty se automaticky mažou po 365ti dnech, svůj inzerát si ale můžete sami vymazat kdykoliv dříve.

Vkládání inzerátů
 • Zaplatím něco za vložení inzerátu?
  Ne, inzerce je pro všechny zdarma, nutné je ale dodržovat podmínky inzerce. Zpoplatněné jsou pouze nadstandardní služby jako topování a zvýraznění inzerátu.
 • Nemohu vložit inzerát, prý inzerát nesplňuje podmínky inzerce?
  Je možné, že máte zablokovaný přístup pro vkládání inzerátů, případně inzerát který vkládáte porušuje podmínky inzerce. Pokud znáte podmínky inzerce a víte, že inzerát je vpořádku, kontaktujte nás a problém vyřešíme. Výjimečně se stane, že Vás systém blokuje i při vkládání běžného inzerátu.
Mazání a úpravy inzerátů
 • Jak smažu svůj inzerát?
  Z hlavní strany Inzerce-bazar.cz vede také odkaz na smazání inzerátu, kde je umožněno i jeho vyhledávání podle emailu nebo čísla inzerátu.
 • Jak změním text/cenu/kontakty.. u svého inzerátu?
  Odkaz na editaci je umístěn stejně jako odkaz na smazání pod každým inzerátem a také na hlavní straně Inzerce-bazar.cz pod výpisem kategorií. Po zadání hesla je umožněna editace inzerátu.
 • Zapomněl jsem heslo.
  Zde je odkaz na zaslání zapomenutého hesla: Zapomenuté heslo (dostupný také z úvodní strany v pravo nahoře).
 • K inzerátu se mi nepřipojily fotografie.
  Vkládat lze pouze fotografie typu JPEG (přípona .jpg), jejich nahrání na server může trvat déle. Pokud se Vám nedaří fotografie vložit, zřejmě vkládáte nesprávný typ fotografií.
Topování a zvýrazňování inzerátů
 • Nemohu odeslat SMS na uvedené číslo pro topování (zvýraznění) inzerátu.
  Zkontrolujte, zda máte povoleno odesílání premium SMS z Vašeho telefonního čísla, většina problémů je ukryta v zákazu premium SMS.
 • Odeslal jsem SMS, ale inzerát nebyl topován (zvýrazněn).
  Zřejmě jste špatně zadali text do SMS, nebo nám SMS nebyla doručena. Kontaktujte nás.
 • Jak dlouho po odeslání SMS se provede topování (zvýraznění) inzerátu?
  Ihned (během pár sekund).

Jak přidat inzerát

Hodnocení:
sponzorované odkazy
 

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
19.3.2018, Josef
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se