Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Brýle, optika - Oděvy, obuv

Brýle domů, nabízíme kompletní dioptrické brýle obruba i brýlové čočky, bazar, foto inzerce zdarma, dioptrické brýle katalog , dioptrická skla, sluneční brýle, světové brýle Tom Tailor, Oxbow, Vuillet Vega, Keenly, KunoQvist a další Vuillet Vega je luxusní perlou Francie. Dále lyžařské brýle, široký sortiment kontaktních čoček, slunečních i dioptrických brýlí, Ušetřete při koupi dioptrických brýlí přes internet. Nabízíme sluneční a snowboardové brýle Smith, Anon, Scott, Spy aj. inzerce brýlí. Dokonalá ochrana Vašeho zraku.

Designové brýlové obroučky

Prodám nové značkové designové obroučky brýlí pro dioptrická skla. Lze vybírat i z dalších 50 druhů anglických značek (FCUK, Catterpillar, Osiris, Bench, Jai Kudo..), vše originální nápadné kousky,které v optice neseženete.
Více informací
Fotoinzerce > Oděvy, obuv > Brýle, optika, 11.12.2009

Plexi ITECH RBE I

Prodám uplně nové, nerozbalené plexi ITECH RBE I, komplet šroubky a uchycení, vhodné pro každoý druh helem. Původní cena 1300, prodám za 800,- (nevhodný dárek)
Více informací
Fotoinzerce > Oděvy, obuv > Brýle, optika, 7.12.2008

HIP-HOP ÚPLNĚ NOVÉ OBRUBY NA DIOPTRICKÉ BRÝLE

HIP-HOP OBRUBY - 4 různé kusy - pro mladé, super nabídka za super cenu. HIP-HOP ÚPLNĚ NOVÉ OBRUBY NA DIOPTRICKÉ BRÝLE.
Více informací
Fotoinzerce > Oděvy, obuv > Brýle, optika, 3.9.2008

Velmi kvalitní obruby na dioptrické brýle značka Sermatt Super cena

Značka Sermatt je japonská elmi kvalitní značka obrub na dioptrické brýle. Sermattč. 5, nové obruby na dioptrické brýle, vyrobeno Japonsko, značka SERMATT, combinace kov, nožky stříbrné kovové - barva matná s lehounkým nádechem do růžovo-fialova,-...
Více informací
Fotoinzerce > Oděvy, obuv > Brýle, optika, 3.9.2008
sponzorované odkazy

Počet položek: 4položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se