Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Provozní podmínky

Provozní podmínky inzerce-bazar.cz. Provozovatel Serveru je oprávněným provozovatelem a správcem Serveru (dále jen Správce). V rámci provozu tohoto Serveru poskytuje Správce služby, které umožňují uživatelům vkládat na Server textové, obrazové a zvukové informace (dále jen Data). Služby Serveru umožňují tyto informace zobrazovat, zasílat, přehrávat, mazat nebo s nimi jinak dále pracovat.
sponzorované odkazy

PRAVIDLA INZERCE:  www.inzerce-bazar.cz - PŘIDÁNÍ INZERÁTU, ZVEŘEJNĚNÍ IHNED :

  • Za text inzerátu zodpovídá inzerent.
  • Inzerent bere na vědomí, že veškeré kontaktní údaje zveřejněné v textu inzerátu jsou přístupné všem ostatním uživatelům internetu.
  • Redakce si vyhrazuje právo změnit kategorii, ve které je inzerát zařazen.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat inzerát, pokud bude současně uveden ve více kategoriích, nebo pokud se z jakéhokoli jiného důvodu bude domnívat, že se jedná o SPAM.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat nebo nezveřejnit inzerát, pokud bude v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR nebo pokud bude poškozovat zájmy provozovatele tohoto serveru.
  • Redakce může použít a zobrazit všechny vložené inzeráty na partnerských portálech včetně kontaktů na inzerenta
  • Redakce bude s případnými osobními údaji, získanými v souvislosti s inzercí, zacházet podle platné právní úpravy.

Inzerce online na inzerce-bazar.cz, inzeráty můžete vkládat bez registrace, nesmí obsahovat warez, pornografické témata, nezákonné materiály, duplicitu a vkládání do nepříslušných sekcí. Automatická doba platnosti inzerátu je 365 dnů ode dne vložení, zveřejnění je ihned s dodatečnou autorizací administrátora. Pokud chcete inzerát smazat nebo upravit, použijte odkaz z informačního e-mailu o vložení inzerátu.

Duplicitní inzerce, inzeráty charakteru reklamních sloganů, zejména publikace totožného znění inzerátů a vkládání  do nesprávných sekcí, mohou být přesunuty do příslušné kategorie, dále upravené, opravené nebo smazány administrátorem.
Přesun, opravu či smazání NESDĚLUJEME. 

WAREZOVÉ, PODVODNÉ, REKLAMNÍ A NEKOREKTNÍ INZERÁTY BUDOU NEKOMPROMISNĚ IHNED SMAZÁNY !

Provozovatel této inzerce nezodpovídá za obsah a věcnost vložených inzerátů, kontaktů, zboží či služeb nabízených a poptávaných formou inzerce. INZERENT souhlasí se zveřejněním kontaktů vložených při publikaci inzerátu inzerentem, veškerá data budou publikována pouze v rámci inzerce na serveru inzerce-bazar.cz  provozovatel neručí za případné zkopírování dat a kontaktů z inzerátů uživateli inzerce (návštěvníky serveru), inzerce je veřejná.

Za provozování diskuze nezodpovídáme: Diskuze: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru inzerce-bazar.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru inzerce-bazar.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Provozovatel serveru inzerce-bazar.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru inzerce-bazar.cz!

Hodnocení:
sponzorované odkazy
 

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
25.4.2018, Marek
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se