Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

Internetový obchod, bazar

Internetový obchod, bazar s výhodnými cenami dětského oblečení a hraček. Rodinný bazárek se zbožím za prima ceny! Tento rodinný bazárek je určen pro všechny kteří hledají levné oblečení pro děti (vetšina sortimentu), i pro maminky, dále dětské botičky, knížky, hračky a jiné cenově výhodné použité zboží. Já se jmenuji Andrea a spolu se mnou Vás zde vítá moje dcera Markétka. Všechno oblečení které zde nabízíme je většinou určeno pro holčičky, takže se klukům omlouváme . Všechny věci jsou v perfektním stavu, některé jsou skoro nepoužité protože Markétka moc rychle roste.Tento bazárek jsme se rozhodly založit jednak pro zábavu a také proto, že se nám doma za ty léta kdy je Markétka na světě nashromáždilo spoustu věcí, které je škoda jen tak nechat ležet, když mohou jinde někoho potěšit nebo mu udělat ještě službu.
Nabízíme dětské levné oblečení, značkové, nepoškozené.Dále hračky, knížky a jiné zajímavé věci pro děti a maminky. Mimo tento bazárek prodáváme také v nejrůznějších aukcích (např. na Aukru, Mimibazaru atp.) . Takže Vám přejeme příjemné nakupování a budeme se těšit na Vaše názory, připomínky a třeba i na nějaký nápad čím zpestřit náš bazárek a budeme rádi když na naše stránky přidáte nějaký svůj zajímavý příspěvek.
http://bazarekuaji.webnode.cz

sponzorované odkazy


Karlovarský kraj

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 295647 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 295647 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 295647 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 295647 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 295647 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
24.3.2018, Gabriel
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se