Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

Inzerce zdarma, bazar

Inzerce zdarma, bazar. Zde můžete inzerovat temeř vše zdarma. Pravidla a podmínky pro využívání služeb rkkinzerce.ic.cz: Tyto stránky jsou určeny ke zveřejňování nabídky a poptávky zboží a služeb. Veškeré služby zde poskytované mohou všichni uživatelé využívat zcela bezplatně. Je zakázáno inzerovat reklamy a nabídky: • hubnutí • "bezpracných" výdělků, především pomocí internetu • multilevel marketingu, provizních systémů a systémů typu "letadlo" • nabídky práce vyžadující poplatek předem • erotických služeb Takovéto inzeráty mohou být provozovatelem odstraněny bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady. Je zakázáno vkládat tentýž inzerát několikrát za sebou (tzv. tapetování). Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah jednotlivých inzerátů, za správnost a pravdivost údajů uvedených v inzerátech ani za funkčnost a kvalitu zde nabízeného zboží. Provozovatel neručí za žádné škody, které by vznikly (ať již přímo, nepřímo nebo náhodně) uživatelům nebo třetím osobám v souvislosti s využíváním služeb rkkinzerce.ic.cz Provozovatel si vyhrazuje právo bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady odstranit inzerát, který svým obsahem odporuje platným zákonům České Republiky, těmto pravidlům, nebo dobrým mravům, případně inzerát, který svým obsahem neodpovídá rubrice, v níž je zařazen.
Vzhledem k tomu, že veškeré služby poskytované serverem rkkinzerce.ic.cz jsou zdarma, provozovatel není povinen zajistit neustálou a bezproblémovou funkčnost a dostupnost všech služeb inzerce. Tyto podmínky nabývají platnosti dnem zveřejnění a provozovatel si vyhrazuje právo je kdykoliv a bez jakéhokoliv upozornění změnit.
http://www.rkkinzerce.ic.cz

sponzorované odkazy


Praha
Celá ČR

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 254440 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 254440 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 254440 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 254440 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 254440 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
24.3.2018, Gabriel
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se