Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Bezpečnostní agentury

Bezpečnostní agentury a složky, Katalog firem zdarma, přidat odkaz, firmu do katalogu můžete bezplatně a mnohem více. Děkujeme za Váš zájem o přidání prezentace Vaší firmy na Inzerce-bazar.cz. Firma bude po zařazení zobrazena v katalogu firem...

Přidat odkaz do katalogu firem zdarma

sponzorované odkazy

Ostraha, ochrana osob

Ostraha, ochrana osob, bezpečnostní služba. Firma se zabývá ochranou osob, ostrahou objektů,detektivními službami, převozy cenin.
http://www.imperiumguard.cz

Bezpečnost práce, požární ochrana

Bezpečnost práce, požární ochrana. BOZP, bezpečnost práce a požární ochrana - komplexní služby včetně provádění školení a auditů systému řízení BOZP. Výkon koordinátora BOZP na staveništi. Nabídka software BOZP.
http://www.bepo.cz

Bezpečnostní a detektivní služby

Agentura FOBOS - THOR s.r.o. nabízí bezpečnostní a detektivní služby. Zaměřujeme se na zabezpečení kulturních a společenských akcí, osobní ochranu, přepravu cenných zásilek a další služby.
http://www.fobos-thor.cz

Bezpečnostní agentura SSI

Bezpečnostní agentura Special Service International s.r.o., zal. 1990 nabízí komplexní integrované bezpečnostní služby v oblasti ostrahy majetku a osob.
http://www.ssi.cz

Bezpečnostní agentura LeaderSecurity s.r.o.

Bezpečnostní agentura - ochrana osob a majetku, převoz cenin, detektivní práce, zabezpečení, ochrana osob, ochrana majetku, bezpečnostní služby, ostraha objektů, ostraha majetku, bezpečnostní systém, zabezpečení, zabezpečení objektů, detektivní...
http://www.leadersecurity.cz

Bezpečnostní agentura Praha

Bezpečnostní agentura Felix Praha. Komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob, Bezpečnostní agentura, alarmy, zabezpečení, kamery, kamerové systémy.
http://www.felix-praha.cz

Bezpečnostní agentura Torex

Jsme bezpečnostní agentura, která poskytuje fyzickou ostrahu objektů, pult centrální ochrany, přepravu finančních cenin a hotovostí a bezpečnostní analýzy prům. objektů. Nabízíme montáž a servis zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy.
http://www.torex-security.cz

Bezpečnostní agentura V3R

Firma V3R s.r.o. se zabývá zabezpečováním domů, firem, kanceláří a objektů, zabezpečovací systémy, alarm, kamerové systémy, odposlech, PCO, eps, ezs, bezpečnostní systémy, detektor kovu, zabezpečení , zabezpečení domu, zabezpečení bytu, mini alarm, ...
http://www.v3r.cz

Bezpečnostní agentury

Bezpečnostní agentury. Bezpečnostní agentura zajišťuje nadstandardní bezpečnostní služby a ostrahu. Zabývá se rovněž poradenskou činností v oblasti PO a BOZP.
http://www.doson.cz

BT servis, požární bezpečnost staveb

BT servis, požární bezpečnost staveb. Zajišťujeme kompletně požární bezpečnost staveb, protipožární ochranu, také žaluzie, rolety a sítě.
http://www.btservis-praha.cz

DetektivMN

Soukromý detektiv nabízí bezpečnostní a detektivní služby, 100% diskrétnost zaručena, pracuji pouze sám. Zkušenosti od Policie ČR a jiných bezpečnostních složek.
http://www.detektivmn.cz

Kamerové systémy, Satelity, Videotelefony

Kamerové systémy, Satelity, antény, IT služby, Zabezpečovací systémy, Protipožární signalizace, Elektroinstalace, Zvonkové systémy, Videotelefony, Přístupové systémy, Docházkové systémy, Ozvučovací technika, Projekční technika, Telefoní ústředny. RH...
http://kamerove-systemy.org/

KRASO požárně technický servis

KRASO požárně technický servis. Služby na úseku požární ochrany, zpracování dokumentace PO, požární řád či PPS a odborná příprava k získání odborné způsobilosti, ožární ochrana, požární poplachová směrnice, odborná příprava, dokumentace požární...
http://www.kraso.cz

S a S security service

Bezpečnostní agentura S a S security service s.r.o., jejíž hlavní činností je: ostraha objektů, ochrana osob, přeprava cenin.
http://www.sassecurity.cz

Soukromý detektiv MN

Soukromý detektiv MN – služby soukromého detektiva
http://detektivmn.cz

Soukromý detektiv MN

Soukromý detektiv MN, Detektivní služby. Detektivní a bezpečnostní služby, prokazování NEVĚR - zajištění veškerých usvědčujících materiálů, sledování osob, zjišťování informací.
http://www.detektivmn.cz
Počet položek: 16položek na stránku: 1
sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
23.3.2018, Ivona
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se