Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

Realitní kancelář Alice

Realitní kancelář Alice, Reality v plném rozsahu. Pokud se na nás obrátíte, stačí jeden jediný telefonát a my již vše ostatní zařídíme. Zejména: osobní návštěvu nemovitosti, poradenství ohledně ceny a daňové problematiky, fotodokumentaci, zjištění všech potřebných údajů, zařazení do inzerce a oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí. Chcete-li prodat nemovitost, stačí nám zavolat či navštívit naši kancelář a domluvit si schůzku s naším makléřem. Společně si pak půjdete nemovitost prohlédnout (prohlídka je samozřejmě bezplatná a není ničím zavazující). Pokud naplníme vaše představy, sepíšeme s vámi smlouvu o zprostředkování a vaše nabídka bude okamžitě zařazena do aktuální nabídky naší kanceláře. Náklady spojené s prezentací nemovitosti (inzerce v novinách či internetu, fotografie, výpis z katastru nemovitostí, prohlídky apod.) hradí naše kancelář a v průběhu zakázky vám nic neúčtujeme. Samozřejmostí jsou také pravidelné informace o stavu prodeje. V případě zájmu o vaši nemovitost skládá zájemce při podpisu rezervační smlouvy zálohu odvozenou z ceny nemovitosti. Doplatek kupní ceny je řešen individuálně podpisem notářsky ověřených kupních smluv.
Hlavní činností naší firmy je poskytování komplexních služeb v oblasti obchodu s realitami. Díky spolupráci s několika dalšími realitními kancelářemi jsme schopni maximálně vyhovět vašim požadavkům a najít optimální řešení. Vzbudili jsme váš zájem? Pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
http://www.rk-alice.cz

sponzorované odkazy


Heyrovského 1380 Sokolov
Karlovarský kraj

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 307790 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 307790 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 307790 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 307790 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 307790 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
20.3.2018, Světlana
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se