Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

Rodina

Rodina. Zprostředkování rodin a péče potřebným. Jsme tu proto, abychom se zaobírali známým problémem. Jak i Vy jistě víte, náš majetek, na který jsme léta dřeli (nebo stále dřeme ), má své zákonné dědice, s nimiž často nesouhlasíme, např. dceru, která se o mě léta nestarala.
Mnohem smutnější je situace, kdy nemáme žádného dědice a vše dle zákona připadá státu. Chcete pár věcí změnit??? Přidejte se k nám... „ Každý člověk má svůj příběh, každý se má oč podělit." RODINA - pojem, jenž známe odmalička. Někdo má rodinu dle svých představ, někdo by na ní ledacos změnil a někdo ji zcela postrádá. Věnujme se zde převážně té poslední skupince lidí a položme si otázku : Proč má být někdo sám, když jen v ČR nás žije přes 10 mil. lidí? Odpověď : Protože jsme příliš zaměstnaní, honíme se za penězi a taky proto, že jsme tak trochu sobci. Ano, naše jednání a uvažování ovlivnila především doba. Vraťme se o pár let zpět. Naše babičky a dědečkové by mohli vyprávět o pomoci bližních, kdy jste neměli na vlak a někdo na zastávce Vám koupil jízdenku za pouhý slib, že mu to vrátíte poštou na adresu. Nebo když si děti automaticky i zašly kus cesty jen proto, aby mohli pomoci cizí babičce donést nákup až domů, a to jen za poděkování či jednu karamelku. Jistě, to dnes nehrozí! Jsme vypočítaví, neochotní, studení a to se změnit nedá. Co tedy mají dnes starší lidé dělat, když jsou bez rodiny a bez pomoci a když ti mladí jsou jací jsou? KOMPROMISY Mladí lidé jdou za svými cíli a ti starší - potřební už jich většinou dosáhli. Spojme tyto dvě skupinky dohromady za účelem vzájemné výpomoci a navázáním vztahu, který se podobá RODINĚ.
http://rodina.iplace.cz

sponzorované odkazy


čr
Celá ČR

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 416465 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 416465 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 416465 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 416465 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 416465 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
20.3.2018, Světlana
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se