Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Řemeslné práce a opravy

Řemeslné práce a opravy, Katalog firem zdarma, přidat odkaz, firmu do katalogu můžete bezplatně a mnohem více. Děkujeme za Váš zájem o přidání prezentace Vaší firmy na Inzerce-bazar.cz. Firma bude po zařazení zobrazena v katalogu firem...

Přidat odkaz do katalogu firem zdarma

sponzorované odkazy

Montáž sádrokartonů

Zabýváme se suchou výstavbou, montáž sádrokartonu, suchá výstavba, sádrokartony. Montujeme půdní vestavby, příčky, podhledy kazetové minerální, podhledy ze sádrokartonu, plovoucí podlahy, rekonstrukce bytových jader atd.
http://www.sadrokarton-rekonstrukce.cz

Mříže, vrata, brány

Mříže, vrata, brány. Univers Tech s.r.o. nabízí rolovací mříže, garážová vrata, průmyslová vrata, brány, závory a jiné produkty určené k uzavření objektů.
http://www.mrize-vrata-brany.cz/

Nova plast Teplice s.r.o.

Nova plast Teplice s.r.o. Prodej plastových oken a dveří. Prodej a montáž plastových oken a dveří, včetně veškerých doplňků (žaluzie, parapety, rolety, garážové vrata). Zajišťujeme záruční i pozáruční servis s technickou podporou.
http://www.nova-plast.cz

Pokrývač, klempíř Olomouc

Pokrývač, klempíř Olomouc. Provádíme pokrývačské a klempířské práce na Olomoucku a Brněnsku. Naše firma se specializuje na montáž střešní krytiny již řadu let. Proti konkurenci můžeme nabídnout zejména zkušenosti a schopnost si spousty prvků upravit...
http://www.strechy-morava.cz

Ŕekonstrukce a opravy

Provádíme kompletní rekonstrukce a opravy veškerých druhů střech. Dále práce tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické. Prováníme montáž střešních oken, střešních krytin a zateplení.
http://www.strechy-lunacek.cz

Revize elektro-Revize hromosvodů

Revize elektrických instalací bez omezení napětí včetně prostor s nebezpečím výbuchu hořlavých par a plynů, Revize hromosvodů, Revize strojů, Revize elektro nářadí a spotřebičů, Školení a přezkoušení z vyhlášky 50/78 Sb.
http://revize.xf.cz

Revize elektrospotřebičů a revize elektro

Provádíme revize spotřebičů, revize elektrospotřebičů, revize elektrický spotřebičů, revize přístrojů a revize výpočetní a kancelářské techniky dle ČSN 33 1610, působnost, Jihlava, Praha, Brno, Vysočina a celá ČR.
http://www.revize-elektrospotrebicu.cz

Revize, posudky a revizní práce

Revize, posudky a revizní práce. Provádíme revize, kontroly a zkoušky v odvětvích: plyn, elektro, komíny, protipožární zařízení, kanalizace, voda, topení. Zajišťujeme kompletní vedení ucelené revizní agendy pro majitele nebo správce nemovitostí...
http://www.revizniprace.cz/

Stavební firma

Stavební firma provádí všechny druhy stavebních prací, stavební firmy, stavebnictví, stavby domů, zedníci, zednické práce, hrubé stavby, zámkové dlažby, základové desky, fasády, zateplování, České Budějovice, stavební rekonstrukce, ploty, oplocení...
http://www.zateplujemedomy.cz

Tesařství a pokrývačství

Střechy, Tesaři, Tesařství. Je libo altánek? Toužíte po pergole? Tesařství a pokrývačství DKTRAM Zábřeh na Moravě.
http://www.dktram.wz.cz

Tesařství a Stavitelství

Webová prezentace s návody a tipy pro stavbu domu. Tesařství Tesařské práce Stavitelství Dřevostavby Nářadí.
http://tesarstvi.blogspot.com/
Počet položek: 11položek na stránku: 1
sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
23.3.2018, Ivona
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se