Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

Zprostředkovatelská agentura a taneční škola

Pořádáte firemní večírek, ples, diskotéku, oslavu, nebo chcete prezentovat svůj výrobek? Naše zprostředkovatelská agentura INSANIA, je Vám plně k dispozici a nabízí kompletní servis pro Vás, program, kulturní program, scénář, režie, choreograf, tanec, taneční skupina, letní tábor, taneční tábor
Agentura - Pořádáte firemní večírek, ples, diskotéku, oslavu, nebo chcete prezentovat svůj výrobek? Naše zprostředkovatelská agentura INSANIA, je Vám plně k dispozici a nabízí kompletní servis pro Vás. Taneční škola - Nabízíme všem začínajícím i profesionálním tanečníkům být v taneční škole moderního tance s vyúkou současných moderních tanců, jako je Hip Hop, Funky, Rap, Street Dance, Disco Dance, Show Dance a další tance. V tanečních skupinách, které jsou věkově rozděleny tančí až 24 tanečníků. Taneční skupiny se zúčastňuji různých tanečních vystoupení, soutěží nejen v ČR,ale i v zahraničí. Vystoupení v televizi a na různých sportovních akcích. Nabízíme choregrafií jednotlivcům, skupinám, nebo módním přehlídkám.
http://www.taneckulturainsania.estranky.cz/

sponzorované odkazy


Celá ČR

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 47566 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 47566 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 47566 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 47566 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 47566 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
24.3.2018, Gabriel
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se