Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
sponzorované odkazy

O.S. Srdcem pro kočky

O.S. Srdcem pro kočky vzniklo na základě aktivní péče o toulavá, týraná a opuštěná zvířata především kočky, čímž jsme se také dostali do podvědomí lidí, kteří nás začali oslovovat za účelem pomoci a předávání zvířat do naší páče. Rádi bychom zrealizovali své plány a aktivně se tak podíleli i nadále na ochraně a péči o opuštěná zvířata.
O zvířata se staráme v domácím prostření, tzv. depozitech, kde zvířatům poskytujeme jak základní, tak i náročnou péči, dále kočkám poskytujeme vakcinaci a kastraci a hledáme jim nové domovy prostřednictvím informačních médií. Podporujeme také odpovědný vztah ke zvířatům a dobrovolnickou činnost v péči o zvířata. Rádi bychom se v ne poslední řadě zaměřili také na handicapovaná zvířátka s cílem hledání pro tato zvířata nových domovů. Po dohodě nás můžete kdykoliv navštívit s úmyslem osvojení zvířete, ale také za účelem nezávazné návštěvy a prohlídky našeho depozita - prozatímního domova pro opuštěná zvířata - především kočky. Pokud nastane situace, že si zvíře z našeho sdružení osvojíte a nadále již nebude možné se o ně postarat, kdykoliv přijmeme toto zvířátko zpět. Do nových domovů od nás odcházejí zvířata odčervená, vakcinovaná a dospělá pak navíc kastrovaná. Vlastníme Osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt toulavých a opuštěných zvířat, pro sběr a neškodné odstraňování kadaverů zvířat v zájmových chovech Veterinární univerzity v Brně. Cíle O.S. Srdcem pro kočky * Všestranná péče o nalezená, zatoulaná a opuštěná zvířata. * Poskytování konkrétní pomoci zvířatům. * Kastrace toulavých a opuštěných zvířat - koček, které žijí v blízkosti lidských sídel,tímto způsobem tak zamezit jejich množení. * Socializace zvířat * Osvěta ve vztahu člověka a zvířete. * Léčba, minimálně odčervení a vakcinace, ve vhodném věku pak také kastrace. * Hledání domovů opuštěným zvířatům. * Převzetím kočičky do vlastní péče. * Virtuální adopcí, vhodnou pro lidi, kteří si nemohou z nějakého důvodu vzít kočičku domů. * Poskytnutím materiálních darů, hlavně ve formě hrudkujícího steliva a granulovaného krmiva. * Přispěním libovolné částky na náš účet 234909954/0300 ČSOB, i malá částka je obrovskou pomocí. * Dobrovolnou činností.
http://www.kocky-utulek.cz/

sponzorované odkazy


Vrbičany 18, 273 74 Vrbičany, okr. Kladno
Středočeský kraj

 

Chcete TOPovat nebo Zvýraznit odkaz - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 362229 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 362229 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 362229 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 362229 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru PROFIBAZAR 362229 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:

sponzorované odkazy
DNEŠNÍ DATUM, SVÁTKY
20.3.2018, Světlana
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
Login Zapoměli jste?
Inzerce Registrovat
Seznam firem
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se